Затискачі TW20-15-8KLI-SET для багатофункціональних столів MFT (2шт)
Струбцини затискні TW20-15-8KLI-SET для мультифункційних столів MFT
Докладніше:
- Затискне зусилля до 500 Н
- Для застосування на багатофункціональних столах, наприклад Festool MFT і Sortimo WorkMo, з діаметром отвору 20 мм і завтовшки стільниці від мін. 19 мм
- Стабільна ковзна скоба з легкого магнію для швидкого затискання та стійкість до вібрацій
- Профіль із високоякісної, холоднотягнутої сталі для амортизувальної й еластичної фіксації
- У картонному пакованні для легкого розміщення на торгових стендах у магазинах самообслуговування
Характеристики струбцині:
| Болт, мм | d | 20 |
| Глибина захоплення, мм | ■b→ | 80 |
| Ширина розтискання, мм | ↑e↓ | 150 |
| Рейка, мм | 20x5 | |
| Затискне зусилля, N | 500 | |
| Вага струбцини, кг | 0.620 |
Застосування: |
• Для застосування на багатофункціональних столах, наприклад Festool MFT і Sortimo WorkMo, з діаметром отвору 20 мм і завтовшки стільниці від мін. 19 мм |
Рекомендації щодо безпеки: |
• Затискні інструменти не призначені для підіймання, витягування або транспортування деталей. |
Інструкція з догляду: |
Необхідно регулярне технічне обслуговування — тільки тоді можна гарантувати надійний затискач (без зміщення рухомої ручки) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bessey |
| Вага | 0.62 кг |
| Виступ | 80 мм |
| Затискне зусилля | 500 Н |
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач |
| Ширина затиску | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 591 ₴







Відправка з 14 червня 2026
